Reprezentant Medical Zonal - Cluj, Craiova, Iasi, Timisoara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza activ si vinde echipamente medicale si de laborator, reactivi si consumabile
- Ofera consultanta de specialitate clientilor firmei din zona alocata
- Pastreaza direct si constant legatura cu clientii
- Viziteaza constant clientii si se asigura de calitatea serviciilor asigurate
- Intocmeste ofertele in limita competentelor stabilite de politica de vanzari a firmei, le urmareste si preia comenzile; urmarirea si gestionarea contractelor
- Intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte la termenele stabilite privind activitatile desfasurate
- Monitorizeaza prezenta si activitatea concurentei si propune masuri in consecinta

CERINTE

- Studii superioare, preferabil in domeniul: medical, chimie, biologie,biotehnologii sau conexe
- cunostinte comerciale
- Capacitatea de a initia si dezvolta relatii interumane
- Cunostinte solide de limba engleza
- Permis auto categoria B; experienta rutiera;
- disponibilitate pentru program flexibil si deplasari in teritoriu- persoana dinamica cu spirit de inititiva
- dorinta si capacitate de invatare

BENEFICII OFERITE

- sistem motivant de salarizare (corelat cu performantele)
- telefon mobil ; masina de serviciu; laptop