Reprezentant Medical pentru HiPP Romania,locatia Cluj-Napoca

EXPAND HEALTH ROMANIA - pharmexx group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu partenerii din zona alocata
• promovarea produselor din portofoliul companiei catre medicii specialisti si farmacii
• indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
• realizarea rapoartelor de activitate

CERINTE

• absolvent studii universitare medicale sau conexe
• experienta anterioara de minim sase luni in promovarea medicala
• persoana entuziasta, cu initiativa
• bune abilitati de comunicare si adaptare
• activa, ambitioasa, optimista
• orientata catre obtinerea de rezultate
• cunostinte operare PC (MS Office) - nivel mediu
• limba engleza - nivel avansat
• permis auto categ. B, fara accidente

BENEFICII OFERITE

Expand Health Romania-pharmexx group, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania HiPP Romania, una dintre cele mai importante companii multinationale in domeniul produselor organice pentru copii (http://www.hipp.co.uk/) reprezentant medical, cu locatia Cluj-Napoca.