Reprezentant Medical - Cluj si Iasi

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si stabilirea unor relatii bune cu clientii din zona alocata
- planificarea riguroasa a vizitei medicale si atingerea obiectivelor propuse
- promovarea produselor din portofoliul companiei la medici si farmacisti
- participarea la simpozioanele si evenimetele desfasurate in aria de activitate
- indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
- raportarea si comunicarea permanenta cu conducerea companiei

CERINTE

- absolvent studii superioare medicale sau conexe (chimie, biologie, biotehnologie, fizica medicala)
- cunostinte relevante despre industria farmaceutica, constituie avantaj
- cunostinte despre aria de dermatocosmetice
- experienta in piata farmaceutica - promovare medicala min. 2 ani,
- constituie avantaj experienta anterioara de relationare cu medici dermatologi
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- persoana ambitioasa, motivata, pozitiva, proactiva
- inalte abilitati de organizare si planificare a activitatii
- responsabilitate, constiinciozitate si centrare spre obtinerea de rezultate
- permis auto categoria B
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu
- disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

- de lucru profesionist
- pachet salarial atractiv
- instrumente de lucru (automobil, telefon mobil, laptop)

Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.