REPREZENTANT MEDICAL CLUJ - ECHIPAMENTE MEDICALE

S.C. ASCENDIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea echipamentelor medicale catre spitale, clinici, laboratoare si cabinete individuale;
- Atingerea obiectivelor de vanzari si marketing;
- Managementul activ al portofoliului de clienti;
- Trimiterea la timp si in standarde de calitate orice raportare administrativa

CERINTE

- Obligatoriu studii superioare finalizate, experienta pe post similar minim 1 an;
- Cunostinte medicale/tehnice avansate, permis de conducere categoria B;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Onestitate, integritate, spirit de echipa;
- Persoana extroverta, dinamica, dornica de a-si construi o cariera in domeniul Medical

BENEFICII OFERITE

- Se ofera pachet salarial atractiv, comisioane, masina si telefon de serviciu.

Ascendis, companie de consultanta in resurse umane, angajeaza pentru clientul sau Zyrcon Medical, care este o firma privata de succes, infiintata in 1996 si care are ca principal obiect de activitate distribuirea de echipamente medicale profesionale pe piata din Romania.