Reprezentant Marketing Capsio

Gkobal Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promoveaza si vinde produsele unice Capsio la farmacii, magazine naturiste, medici.
• Intocmeste rapoarte periodice aspra situatiei zonei.
• Comunica permanent cu clientii in numele firmei.

CERINTE

• Experienta anterioara in vanzari
• Experienta in promovare si vanzare in farmaceutice si produse naturiste este un plus
• Spirit antreprenorial si dorinta de a reusi.

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix baza 200 Eur
• comision de 10%.
• Bonus valoare facturata
• Suport permanent de marketing si sales.
• In prima etapa de 6 luni cu masina proprie
• Dupa 6 luni contract nedeterminat

Global Pharma Research este o firma de cercetare si marketing in domeniul farmaceutic. Firma este angajata in proiecte de cercetare europene alaturi de firme de prestigiu, precum ICSI Valcea, Mecrosistems, Dacia Renault. Global Pharma Research a lansat pe piata romaneasca o gama unica, destinata sferei ORL, Capsio. Capsio este destinata tratamentului alergie, sinuzitei, racelii, gripei, migrenei, polipilor nazali.
Global Pharma Research este in plina ascensiune, anual lansand cate trei noi produse!