REGIONAL SALES MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare directa business to business a serviciilor Vodafone si managementul echipei formata din Business Account Manageri
- participa la selectia membrilor echipei
- desfasoara activitati de training si coaching cu echipa
- elaboreaza si implementeaza strategii de vanzare regionale
- evalueaza performanta echipei si elaboreaza si implementeaza strategii de imbunatatire
- raspunde de atingerea targetelor lunare ale echipei coordonate
- implementeaza politicile de management al performantei si deazvoltare dezvoltate impreuna cu departamentul de resurse umane
- participa la training-uri de produs si de vanzari organizate de Vodafone

CERINTE

ABILITATI:
- de analiza, sinteza, comunicare si persuasiune
- de planificare, organizare, implementare si verificare
- management al timpului
- dezvoltare si coordonare a unei echipe

CUNOSTINTE:
- cunostinte tehnice de vanzari
- cunostinte de management

Experienta in vanzari si coordonare reprezinta un plus.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu
- telefon
- laptop
- conexiune mobila la internet