Referent Resurse Umane

C&M JELER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea bazei de date de evidenta a personalului: intocmire, actualizare, arhivare
- Inregistrarea contractelor individuale de munca in REVISAL, in termenul legal
- Centralizarea lunara a pontajul angajatilor
- Intocmirea si actualizarea fiselor de post, a ROI
- Gestionarea evidentelor privitoare la periodicitatea controalelor medicale de medicina a muncii
- Gestionarea evidentelor de instructaje ale personalului privitoare la protectia mucii si situatiile de urgenta
- Organizarea campaniilor de recrutare personal si stabilirea resuselor de recrutare: identificarea profilului profesional si de competente a candidatului; identificarea canalului si metodei de recrutare precum si a instrumentelor de selectie
- Organizare si participare la procesele de selectie si recrutare
- Eliberea documentelor si rapoartelor specifice activitatii pe care o desfasoara
- Asigura si monitorizarea respectarea politicilor si procedurilor de resurse umane stabilite la nivel de companie
- Mentine legatura cu ITM precum si cu toti partenerii cu care colaboreaza
- Alte sarcini administrative

CERINTE

- Experienta in administrarea documentelor de personal
- Cunostinte de legislatie in domeniul muncii
- Cunostinte de operare PC: Word, Excel, Power Point
- Persoana organizata, responsabila
- Capacitate de analiza, sistematizare si atentie la detaliu
- Abilitati foarte bune de organizare si comunicare: capacitatea de a urmari si solutiona mai multe procese/probleme in paralel
- Flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari in vederea participarii la sesiunile de interviuri
- Studiile superioare de profil socio-uman pot constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant

C&M Jeler este specializata in distributia de produse de inalta performanta pentru reparatii in domeniul transporturilor, industriei si marinei.
C&M Jeler este partenerul pentru Romania a Barnes Group KENT Ltd, companie care s-a evidentiat ca lider pe piata europeana de profil, fiind prezenta in peste 30 tari. Nivelul ridicat al serviciilor oferite si produsele de cea mai buna calitate, atestate cu standarde de calitate, sunt rezultatul unei vaste experiente acumulate pe parcursul a peste 30 de ani.
KENT Automotive, prin C&M JELER, ca specialisti pe piata de profil, stim si suntem determinati sa oferim clientilor nostrii produse de cea mai buna calitate, profesionalism si un nivel ridicat al serviciilor.
Deveniti parte a succesului nostru si alaturati-va echipei noastre de vanzari!