Referent Resurse Umane

C&M JELER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea bazei de date de evidenta a personalului: intocmire, actualizare, arhivare
- Inregistrarea contractelor individuale de munca in REVISAL, in termenul legal
- Centralizarea lunara a pontajul angajatilor
- Intocmirea si actualizarea fiselor de post, a ROI
- Gestionarea evidentelor privitoare la periodicitatea controalelor medicale de medicina a muncii
- Gestionarea evidentelor de instructaje ale personalului privitoare la protectia mucii si situatiile de urgenta
- Organizarea campaniilor de recrutare personal si stabilirea resuselor de recrutare: identificarea profilului profesional si de competente a candidatului; identificarea canalului si metodei de recrutare precum si a instrumentelor de selectie
- Organizare si participare la procesele de selectie si recrutare
- Eliberea documentelor si rapoartelor specifice activitatii pe care o desfasoara
- Asigura si monitorizarea respectarea politicilor si procedurilor de resurse umane stabilite la nivel de companie
- Mentine legatura cu ITM precum si cu toti partenerii cu care colaboreaza
- Alte sarcini administrative

CERINTE

- Experienta in administrarea documentelor de personal
- Cunostinte de legislatie in domeniul muncii
- Cunostinte de operare PC: Word, Excel, Power Point
- Persoana organizata, responsabila
- Capacitate de analiza, sistematizare si atentie la detaliu
- Abilitati foarte bune de organizare si comunicare: capacitatea de a urmari si solutiona mai multe procese/probleme in paralel
- Flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari in vederea participarii la sesiunile de interviuri
- Studiile superioare de profil socio-uman pot constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant

Unic importator si distribuitor al liderului pe piata europeana, KENT AUTOMOTIVE, de consumabile pentru service-uri auto