Referent Resurse Umane

MEXXEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea, modificarea si desfacerea CIM:
- Gestionarea dosarelor de personal si a carnetelor de munca;
- Completarea registrului general de evidenta al salariatilor;
- Mentinerea relatiei cu institutiile abilitate;
- Gestionarea bazei de date a angajatilor, in format electronic;
- Studiaza si aplica legislatia in vigoare.
- Adeverinte pentru salariati
- Centralizarea pontajelor lunare
- Salarizare si declaratii lunare (intocmire si inregistrare)

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Atestat de inspector Resurse Umane
- Minim 1 ani intr- o pozitie similara
- Cunostinte temeinice de legislatia muncii;
- Cunostinte operare PC, internet;
- Abilitati de comunicare, relationare si invatare;
- Persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu deadine-uri stricte;
- Cunostinte limba engleza

Unic importator si distribuitor al produselor PUMA, distribuitor al produselor Wrangler, Lee