Referent Marketing

Rimini Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Crearea unei strategii moderne si competitive de marketing si vanzari;
• Atrage noi clienti, dezvolta si mentine relatii stranse cu clientii actuali ai companiei;
• Prezinta clientilor produsele noastre si promoveaza imaginea companiei;
• Implementeaza strategia de vanzare si urmareste fidelizarea clientilor;
• Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata, negociaza conditiile de vanzare catre companiile cliente.
 Coordonarea activitatii de vanzare si marketing;
• Promovarea directa a RESTAURANTELOR prin participarea la evenimente;
• Mentinerea unor relatii active cu clienti potentiali;
• Supervizarea activitatii departamentului de marketing;
• Identificarea de noi modalitati de promovare si implementarea proiectelor;
• Supervizarea relatiei cu agentiile de turism/publicitate.

CERINTE

• Spirit organizatoric;
• Abilitati de comunicare;
• Abilitati de negociere si convingere;
• Abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

Candidatii fara cont pe myjob isi pot trimite CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@crama-haiducilor.ro

Complexul Hotelier Rimini, deschis la 1 iulie 2002, ofera confortul si serviciile unei dotari de patru stele, fiind rezultatul unui important program de investitii, efectuat din dorinta de a extinde si profesionaliza serviciile hoteliere oferite de Vila Rimini, infiintata in anul 1997.
Hotelul este construit in spiritul atmosferei nostalgice al secolului al 17-lea cu ornamente florale si portale impodobite cu numeroase sculpturi intr-o atmosfera calda, primitoare. Constructia tinde spre monumental, spre grandios, spre tot ce poate impresiona.
Situat aproape de centrul istoric si turistic al Clujului, intr-o zona rezidentiala a municipiului, Hotel Rimini ofera locatia perfecta pentru relaxare si afaceri. Accesul la complex se face cu usurinta atat de pe sosea, acesta fiind amplasat in imediata apropiere a drumului european E60 si de la aeroportul international Cluj-Napoca (30 minute) cat si de la gara Cluj-Napoca (10 minute). Centrul turistic ?i istoric al Clujului se afla la 5 minute de complexul hotelier, Primaria Municipiului Cluj-Napoca si Prefectura Cluj la 15 minute, Gradina Botanica la 2 minute si rezervatia naturala Cheile Turzii la 40 de minute