REFERENT MARKETING

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea parteneriatelor existente cat si crearea altora noi.
Activitati specifice de marketing
Propunerea bugetului de marketing asigurind utilizarea cit mai efiecienta a resurselor companiei
Reprezentarea si angajarea companiei in relatia cu tertii pe linia activitatilor de marketing
• Implementeaza strategia de marketing si stabileste politica de comunicare a companiei;
• Realizeaza activitatea de cercetare de piata;
• Planifica campaniile de promovare pentru serviciile noi si cele existente

CERINTE

• Absolvent studii superioare
• Experienta de min.1an pe o pozitie similara
• Experienta in vanzari constituie avantaj
• Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
• Foarte bune abilitati organizatorice si analitice;
• Rezistenta la stres;
• Cunostinte MS Office (Word, Excel, Power Point).

Suntem, asa cum ar spune-o multi, o companie care respecta “calitatea”, o organizatie condusa de Pasiunea pentru Excelenta, iar munca alaturi de echipa noastra reprezinta o provocare permanenta. Experienta ne asigura ca putem merge mai departe promovand calitatea. Incurajam initiativa si puterea de a invinge.
Iar cel mai important lucru este cautarea continua a PASIUNII personale, un ingredient cheie pentru a umple golul dintre vise si succes.
EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de peste 15 ani in domeniu, fiind una dintre primele agentii imobiliare din Romania cu puncte de lucru in Cluj -Napoca,Bistrita , Sibiu si Bucuresti.Misiunea companiei EDIL este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate.Pachetul de servicii imobiliare oferite de EDIL este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client .Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente-proiecte rezidential lux-case-terenuri-spatii comerciale-constructii noi, documentatie pentru credite,cele mai atractive plasamente imobiliare,consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.Activam prin puncte de lucru din Bucuresti si Cluj-Napoca pentru a oferi solutii pentru fiecare client, intr-un cuvant suntem
DEDICATI REUSITEI TALE !