Referent Marketing

PicOil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentine relatia cu furnizorii si cu beneficiarii
- Gestioneaza documentele si situatiile comerciale
- Se ocupa de managementul informatic al transportului
- Urmareste efectuarea formalitatilor vamale de import si de export

CERINTE

-Studii superioare economice
- Experienta minim 1 pe posturi similare
- Cunostinte de limba engleza (nivel avansat)
- Cunostinte Ms Office (nivel avansat)
- Abilitati de organizare, planificare si de munca in echipa

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant, in functie de performante
- Posibilitatea de a lucra cu o echipa profesionista, intr-o companie lider pe piata in domeniul de activitate

DESCRIEREA FIRMEI

Instruire si consultanta in management
Clientul nostru este Rematinvest, o firma cu capital romano-german, care desfasoara o gama diversa de activitati in domeniul colectarii, prelucrarii si comercializarii materialelor refolosibile, la un inalt nivel de calitate.