Recrutam Specialist in achizitii!

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doreşti să lucrezi într-o echipă tânără, care se bazează pe susţinere reciprocă, dezvoltare profesională şi colegialitate? Noi îţi aducem soluţia!

Echipa Evolution-HCC recrutează un Specialist în achiziţii, pentru unul dintre clienţii săi, un producător de mobilier cu renume naţional şi internaţional.

Dacă ţi-am atras atenţia, hai să vedem ce trebuie să faci:
- Analiza pieţei de profil în vederea identificării de noi furnizori şi selectarea de furnizori într-un mod optim;
- Negocierea condiţiilor contractuale cu furnizorii de mărfuri şi servicii, bazate pe strategia de dezvoltare a companiei;
- Urmărirea şi verificarea confirmărilor de comandă de la furnizori, a respectării preţurilor şi termenelor de livrare conform contractelor şi ofertelor negociate;
- Asigurarea aprovizionării mărfurilor în timp real, pentru desfăşurarea optimă a activităţii companiei;
- Supervizarea livrărilor de la furnizori şi urmărirea achiziţiei;
- Menţinerea şi dezvoltarea de relaţii excelente cu toţi furnizorii companiei.

CERINTE

Ce căutăm la tine?
- Experienţă de minim un an în domeniul achiziţiilor;
- Cunoştinţe bune de utilizare a PC-ului (Microsoft Office);
- Foarte bune abilităţi de comunicare şi negociere;
- Cunoştinţe medii de limba engleză

BENEFICII OFERITE

Ce îţi oferă firma?
- un pachet salarial motivant;
- o echipă tânără, dornică să te cunoască;
- posibilitate de dezvoltare profesională;
- experienţă într-o companie prietenoasă, cu renume;
- posibilităţi de promovare în cadrul firmei.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare interna