Recrutam Normatoare

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere: RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- gestionarea timpilor de productie/produs;
- realizarea costurilor manoperei pentru fiecare produs in parte;
- masurarea in productie si inregistrarea timpilor de executie a operatiilor de munca;
- normarea productiei in vederea ridicarii acesteia pentru a optimizarea timpului de lucru
- verificarea si imbunatatirea normativelor de munca in functie de schimbarile survenite (schimbare tehnologie, reorganizare).

CERINTE

Cerinte:
- experienta anterioara de min. 2 ani in normarea muncii in industria confectiilor textile / productie incaltaminte
- cunostinte Microsoft Office: Word, Excel,
- capacitate de a face fata solicitatilor fizice (munca se desfasoara cu deplasare la loculde munca si in picioare)

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-mediu de lucru placut
- echipa tanara
- salar fix

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare