Receptioner

Medicover

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampina clientii/pacientii si ofera informatii
- receptioneaza si redirectioneaza apeluri telefonice, transmite mesaje
- completeaza formularele specifice
- inregistreaza date in calculator
- incaseaza contravaloarea serviciilor medicale
- programeaza pacientii conform serviciilor solicitate
- ajuta la rezolvarea problemelor ridicate de clienti/pacienti, oferind solutii corespunzatoare
- claseaza si arhiveaza diverse documente

CERINTE

- studii medii/ student/ elev scoala postliceala sanitara
- experienta de lucru intre 6 luni si 2 ani
- experienta in relatiile cu clientii reprezinta un avantaj
- rapiditate in operare P.C.
- cunostinte medii limba engleza
- abilitati excelente de comunicare si orientare catre client
- capacitate de concentrare a atentiei
- capacitate de a lucra in echipa
- rezistenta la stres
- disponibilitate pentru program full time, in ture de zi

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru dinamic si motivant.
- Pachet de beneficii atragator.
- Program de munca cu program flexibil, in ture de zi.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii medicale