PSIHOLOG

K RIERE CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implicarea activa in derularea proiectelor de recrutare-selectie
- implicarea simultana in mai multe proiecte de recrutare cu dead-line-uri stricte
- aplicarea, interpretarea testelor psihologice de evaluare si redactarea rapoartelor aferente
- recrutarea candidatilor prin metode adecvate fiecarui post
- identificarea in permanenta de noi surse de recrutare a candidatilor
- implicarea activa in alte proiecte de consultanta in domeniul resurselor umane

CERINTE

- Studii superioare: Facultatea de psihologie
- Experienta in domeniul recrutarii-selectiei de personal
- Experienta in aplicarea si interpretarea testelor psihologice de evaluare
- Cunostinte de operare PC
- Cunostinte limba engleza
- Abilitati de comunicare, negociere, putere de convingere, capacitate de analiza, spirit intreprinzator, flexibilitate
- Persoana agreabila, dinamica, motivata, orientata spre rezultate

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta resurse umane