PROJECT RESEARCHER & ASISTENT CERCETARE MARKETING

SC IBC Focus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Sa contacteze telefonic beneficiarii, antreprenorii, proiectantii lucrarilor de constructii pentru a afla informatii relevante despre santiere.
• Sa introduca in baza de date informatiile gasite.
• Sa fie o persoana organizata si atent la detalii ( atat pe birou, cat si in gandire )
• Sa fie o persoana persuasiva, cu atitudine pozitiva. :)

CERINTE

• Sa ai experienta intr-un job ce presupune (si) comunicare la telefon sau de secretariat
• Sa fie o persoana curioasa, dornica sa invete lucruri noi. :)

BENEFICII OFERITE

• Oportunitatea de a face parte dintr-o super echipa ( daca nu ne crezi intra pe site-ul ibcfocus.ro la sectiunea Despre Noi).
• Pachet salarial motivant
• Pachet de servicii medicale la o clinica privata
• Training-uri lunare, teambuilding cel putin de 2 ori pe an.
Plus un super-sediu care are Cafeneaua IBC privata (cu cafea gratis, bineinteles) si masa de fussball folosita intens. Aplica sa ne vezi, iti garantam ca vei simti ca vrei sa lucrezi intr-o astfel de atmosfera. Te asteptam cu drag!

Oferim solutii de marketing si de business intelligence personalizate firmelor din domeniul constructiilor.