Project Manager

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Forum Consult asista companie austriaca specializata in productie de harti tiparite si digitale in vederea ocuparii postului de Project Manager.

Responsabilitati:
- gestionarea proiectelor aflate in derulare precum si derularea de noi proiecte;
- participarea la negocierea si semnarea contractelor;
- mentinerea legaturii cu clientii companiei;
- deplasari in tara si strainatate.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in vanzari/pe un post similar (minim 2 ani);
- cunostinte de limba engleza (nivel avansat);
- persoana serioasa, matura, responsabila;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- disponibilitate pentru deplasari;
- posesor carnet de conducere (cat. B), experienta in condus.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- training-uri in Austria;
- posibilitati de promovare;
- logistica aferenta asigurata (masina de servici, telefon).

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.
Pentru informatii ne puteti contacta la adresa de e-mail office@forumconsult.ro