Proiectant sisteme irigatii

GAIA BIO SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Elaborare proiecte tehnice, schite, oferte de pret
• Efectuarea masuratorilor de teren, legatura directa cu beneficiarii proiectelor
• Colaborarea directa cu colegii de la achizitii, gestiune, vanzari
• Sprijina echipele de teren in implementarea proiectelor

CERINTE

Cerintele postului:
• Studii tehnice superioare
• Cunostinte software de proiectare de tip CAD si MS Office
• Cunostinte de calcul antemasuratori, stabilire liste tehnico materiale, stabilire solutii de proiectare
• Cunostinte de baza in elaborare proiecte de amenajari peisagere, landscaping
• Cunostinte de baza in elaborare proiecte alimentare cu apa, dimensionare conducte in functie de debite si presiuni
• Abilitati de comunicare, raportare si de lucru in echipa
• Permis categoria B minim un an experienta
Avantaje:
• Experienta in proiectare
• Cunostinte de horticultura sau peisagistica
• Cunostinte de limba maghiara si engleza
• Disponibilitate la program prelungit si deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Salariu in concordanta cu performanta
• Echipa tanara si dinamica
• Perspective de dezvoltare profesionala
• Participare la prezentari, evenimente, cursuri

Firma cu activitate in domeniul amenajarilor peisagistice, montarea sistemelor de irigare, respectiv in comertul cu produse specifice.