Proiect "Tinerii Viitorului"

Asociatia Stefania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectul „Tinerii Viitorului” va fi implementat de Asociatia Stefania care are ca obiect de activitate sprijinirea persoanelor aflate in dificultate, in colaborare cu Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca.
Proiectul a fost depus in competitia Tara lui Andrei, sectiunea Idei din TLA (finantat de Petrom). Activitatile proiectului sunt destinate tinerilor absolventi de studii superioare care intampina dificultati in ocuparea unui loc de munca si persoanelor cu dizabilitati.

CERINTE

Postul de asistent proiect are urmatoarele cerinte:
- studii superioare;
- experienta intre 6 luni si 1 an (poate fi si ca voluntar);
- responsabil/a si serios/a;

BENEFICII OFERITE

Pentru a putea fi dezvoltat acest proiect si implicit acest job, avem nevoie mai intai de VOTUL tau. Doar persoanele care vor VOTA urmeaza sa fie selectate.
Link pentru descriere proiect si VOT: http://www.taraluiandrei.ro/idei-din-tla/proiect-tinerii-viitorului-id-545-cmsid-65
Alte detalii pe email (cosmin_csc@yahoo.com).

Asociaţia Ştefania care are ca obiect de activitate sprijinirea persoanelor aflate în dificultate.