PROGRAMATOR WEB PHP / MYSQL

Arxia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa Arxia are nevoie de un PROGRAMATOR WEB avand cunostintele si experienta necesare pentru a realiza proiecte utilizand PHP, MySQL si framework-ul TYPO3 CMS pentru mari companii din Romania, Germania, Franta si SUA.

Locatia postului este in orasul Cluj-Napoca.

CERINTE

Arxia are nevoie de 2 programatori cu experinta de minim un 6 luni in programarea web folosind PHP/MySQL.
Constituie un avantaj cunostinte de JavaScript, HTML / CSS.
Constituie un avantaj major experienta anterioara cu TYPO3 CMS.

BENEFICII OFERITE

Se ofera training si/sau perfectionare in TYPO3 CMS, o salarizare pe masura cunostintelor si eficientei.
Asigurare medicala privata.
Sistem de bonusuri in functie de realizari.

Arxia Group este o companie în expansiune cu o viziune matur¿, modelat¿ de cei peste 6 ani de experien¿¿ în domeniile new media / internet / software. Având o echip¿ de peste 20 de persoane, Arxia Group este specializat¿ în dezvoltarea ¿i implementarea de solu¿ii ¿i produse software inovatoare pentru suportul afacerilor din domeniile Publishing, Retail, Dezvoltare Imobiliar¿ ¿i Resurse Umane. Pasiunea pentru ceea ce facem ¿i transparen¿a fa¿¿ de clien¿ii ¿i angaja¿ii no¿trii sunt valorile care stau la baza dezvolt¿rii companiei. Printre clien¿ii Arxia se num¿r¿ Euro-GSM, PubliMedia Interna¿ional, Realitatea Ca¿avencu, Mobile Distribution.