PROGRAMATOR WEB PHP / MYSQL

Arxia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa Arxia are nevoie de un PROGRAMATOR WEB avand cunostintele si experienta necesare pentru a realiza proiecte utilizand PHP, MySQL si framework-ul TYPO3 CMS pentru mari companii din Romania, Germania, Franta si SUA.

Locatia postului este in orasul Cluj-Napoca.

CERINTE

Experinta de minim un an in programarea web folosind PHP/MySQL;
Cunostinte bune de JavaScript, HTML si CSS;
Constituie un avantaj major experienta anterioara cu TYPO3 CMS.

BENEFICII OFERITE

Se ofera training si/sau perfectionare in TYPO3 CMS, o salarizare pe masura cunostintelor si eficientei.

Arxia ofera solutii informatice eficiente si inovatoare, bazate pe tehnologii web. Arxia este specializata in sisteme de management al continutului, solutii de distributie digitala, solutii de comert electronic si solutii de asistenta in HR.

Arxia s-a infiintat in 2001 si este formata in prezent dintr-o echipa de peste 20 de persoane. Principalele industrii servite de Arxia sunt: publishing, comert electronic, resurse umane. Printre clientii Arxia se numara: Publimedia International, Grupul Realitatea Catavencu, EuroGSM, CinemaPro.