PROGRAMATOR WEB PHP - 400-500 EURO / LUNA

Arxia Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa Arxia are nevoie de un PROGRAMATOR WEB avand cunostintele si experienta necesare pentru a realiza proiecte complexe (ex: portaluri corporatiste, e-commerce) utilizand PHP si MYSQL.

Locatia postului este in orasul Cluj-Napoca.

CERINTE

- Experinta de minim un an in programarea web folosind PHP/MySQL;

- Cunostinte bune de JavaScript, HTML si CSS;

- Constituie un avantaj major experienta anterioara cu TYPO3 CMS, Drupal sau OSCommerce.

BENEFICII OFERITE

- 400-500 Euro / luna, bonusuri, cadouri, masa de pranz gratuita.

Arxia este o companie de new media ce ofera solutii digitale eficiente si inovatoare, bazate pe tehnologii web. Expertiza noastra acopera consultanta strategica, dezvoltarea si promovarea afacerilor in mediul online. Arxia este specializata in solutii eficiente de gestiune a continutului si de e-commerce. Printre clientii Arxia se numara: EuroGSM, MediaPRO, Ziarul Financiar, Grupul Catavencu, ZirkonMedia, Sanoma Hearst Romania, Hiparion.