Programator Web

Arxia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Importanta agentia web din Cluj-Napoca cauta urgent pentru angajare programatori cu experienta in limbajul de programare PHP si in lucrul cu baze de date MySQL. Se cer deasemenea cunostinte bune de HTML, DHTML si CSS. Este necesara disponibilitate imediata si rezidenta in Cluj-Napoca. Oferta si beneficii: remuneratie competitiva, bonusuri in functie de realizari, program flexibil, integrarea intr-o echipa dinamica. Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa: jobs@arxia.com

CERINTE

PHP/MySQL, HTML, CSS, DHTML

BENEFICII OFERITE

Rremuneratie competitiva in functie de realizari

Arxia Group este o agentie de creatie web si publicitate cu o experienta de 7 ani pe piata romaneasca si internationala, specializata in furnizarea de servicii de dezvoltare web si design creativ. Arxia este una dintre cele mai importante agentii web din Transilvania si lucreaza pentru clienti importanti din Romania, Franta, Germania, Italia si Marea Britanie.