Programator VB.NET

4 IT SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare de software VB/.NET/ASP.NET, pe o gama larga de aplicatii: economice, multimedia, document management, business management, web development, networking etc.

CERINTE

- Absolvent de facultate sau student, pe profil IT sau inrudit;
- Disponibilitate de a invata lucruri noi;
- Capacitate de comunicare, de lucru in echipa;
- Responsabilitate individuala, dorinta de realizari personale;
- Dorinta de a evolua spre un nivel foarte bun al cunostintelor si capacitatilor de programator.

Cerinte obligatorii:
- Cunostinte solide de algoritmi, structuri de date, OOP;
- Cunostinte VB / VB.NET, cel putin nivel mediu;
- Cunostinte aprofundate SQL;
- Cunostinte de limba engleza, cel putin nivel mediu.
- Nefumator(e);

Urmatoarele cerinte NU sunt obligatorii, dar reprezinta un plus:

- Experienta practica in scrierea aplicatiilor Windows;
- Cunostinte de .NET framework sau ASP.NET;
- Crystal Report;
- Cunostinte PHP/HTML;
- Cunostiinte economice.

BENEFICII OFERITE

- Orar flexibil (corelat cu orarul studentului, daca este cazul), posibilitate de part-time;

4 IT SOFT este o companie in crestere rapida care dezvolta aplicatii proprii si la comanda.

Mediul de lucru este prietenos, se pune accent pe invatare, training-uri si mentoring, in vederea formarii de programatori evoluati atat din punct de vedere tehnic, cat si din punct de vedere al responsabilitatii si lucrului in echipa.