programator PHP, web developer

sc Qual Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizare site-uri, partial sau integral, pentru clientii firmei.
- Realizare aplicatii specifice pentru site-uri, in conformitate cu cerintele.
- Suport tehnic pentru site-urile clientilor.

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- php, sql,
- html, css, java

Avantaje:
- experienta in domeniu
- portofoliu sau referinte

CANDIDATUL IDEAL:
- responsabil
- sa se poata incadra in dead line-uri
- sa poata aprecia corect volumul de munca si complexitatea unui proiect, in functiile de specificatiile tehnice
- motivat
- sa poata lucra bine in echipa

BENEFICII OFERITE

In functie de performante.

Qual Media este o agentie de servicii complete în publicitate cu activitate în întreaga tara si în exterior.
Pachetul complex de produse si servicii cu care venim în întâmpinarea clientilor nostri ne îndreptateste sa afirmam ca suntem o echipa de profesionisti. Noi, Qual Media, suntem capabili sa satisfacem cerintele clientilor nostri în materie de tipar, outdoor, conceptie si implementare de campanii de comunicare a imaginii de corporatie, programare si web design.