Programator .NET

Transart SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca ai fi colegul nostru, programator, ar trebui:

- Sa dezvolti diverse aplicatii desktop

Jobul in viziunea celor care iti pot fi colegi de echipa:

“Hmmmm …
1. despre firma: suficient de mica incat munca ta sa conteze si suficient de mare incat sa ai de le cine invata - ideal, spun eu
2. despre echipa: iti dai seama ca sunt profesionisti in special atunci cand te lovesti de cate o problema mai serioasa – ideal , din nou 
3. despre munca: fara stres  ; toate lucrurile se fac la timpul lor … - mai trebuie sa spun ideal? “ – C.V. - Programator

“Colectiv deosebit, posibilitatea de dezvoltare a cunostintelor si acumulare de experienta, precum si motivare financiara...” – S.B. - Programator

CERINTE

Ca sa ne convingi ca ne-ar merge bine împreuna, trebuie sa ai experienta sau cunostinte temeinice in

* programare .NET si SQL SERVER
* programare desktop si Windows Mobile (Pocket PC)

BENEFICII OFERITE

Pentru aceasta te ajutam şi îti multumim oferindu-ti:

- colegi care-ti pot fi mentori la serviciu si prieteni în afara lui
- salariu care rasplateste munca si performantele atinse
- cursuri de formare, certificari Microsoft
- sansa de promovare în cadrul organizatiei

Transart dezvolta si implementeaza solutii software si ofera servicii de consultanta in tehnologia informatiei.

Firma a dezvoltat pana in prezent urmatoarele produse software:
- B-Org ¿ sistem de tip ERP pentru managementul afacerii
- HERMES ¿ solutia completa de automatizare a fortei de vanzare
- NeoManager - sistem pentru managementul afacerilor firmelor mici si medii

De la sfarsitul anului 2000, Transart este Microsoft Certified Partner (MCP).