PROGRAMATOR JAVA- CLUJ

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Ajuta la crearea designului si construieste serverul si codul pentru platforma
 Identifica si ofera solutii pentru provocariile integrarii aplicatiilor si a platformei in solutii de business
Ofera contributii importante pentru cerintele tehnice, arhitectura sistemului si design
Ofera sprijin altor programatori privind aria de expertiza

CERINTE

+ 2 ANI EXPERIENTA JAVA
ENGLEZA- NIVEL AVANSAT
RDBMS (SQL si noSQL)
Java JDK, servlets, web services, REST, WSDL, si SOAP, JMS

BENEFICII OFERITE

 salariul: 1300-1500 EUR

 Prime anuale ; decont pentru abonament transport in comun ; Decont abonament sala ; training ; ochelari protectie, teambuildinguri,etc

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!