PROGRAMATOR ABAP / .NET / JAVA / DELPHI / COBOL

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de aplicatii;
Realizarea unei prime testari a aplicatiilor dezvoltate;
Asigurarea consultantei referitoare la produsele realizate;
Identificarea erorilor si gasirea de solutii viabile.

CERINTE

Experienta in programare in una din urmatoarele platforme: ABAP /.NET / JAVA / Delphi / Cobol;
Studii superioare in domeniul informatic;
Cunoasterea limbii germana la nivel avansat;
Cunoasterea limbii engleze la nivel intermediar.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a activa intrun mediu de lucru profesionist si cu cele mai noi tehnologii de pe piata;
Posibilitati de dezvoltare profesionala;
Traininguri periodice.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.
Vizitati site-ul www.smart-training.ro