profesor matematica, 2 ore /zi

Fundatia Romana pentru Copii, Comunitate si Familie

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Evaluează nivelul de însuşire a cunoştinţelor raportat la anul de studiu
-Meditează, sprijină adolescenţii pentru recuperarea lacunelor de învăţare
-Monitorizează şi evaluează progresele înregistrate

CERINTE

Studii de specialitate, modul pedagogic
-Experienţă de minim 2 ani pe un post similar
-Constituie avantaj specializările postuniversitare în domeniul psihologiei dezvoltării
-Abilităţi de relaţionare

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru plăcut
- Standarde profesionale înalte
- Posibilitate de dezvoltare profesionala

Fundaţia Română pentru Copii, Comunitate şi Familie -FRCCF este organizaţie neguvernamentală activă în domeniul protecţiei copilului, cu o experienţă în domeniu de peste 10 ani
Proiectul Clujul Are Suflet, initiat şi finanţat de Banca Transilvania şi implementat de FRCCF îşi propune facilitarea integrării sociale a adolescenţilor şi tinerilor dezavantajaţi social, prin servicii adecvate nevoilor lor de dezvoltare şi integrare socială, în cadrul centrului de zi.