Profesor Limba Engleza - Part-time - Cluj-Napoca

Inspire Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Managementul clasei de copii;
• Formarea si dezvoltarea competentelor cursantilor in conformitate cu standardele stabilite;
• Organizarea, planificarea orelor in acord cu curricula data;
• Testarea, evaluarea cursantilor pentru a stabili nivelul la care se afla;
• Oferirea de feedback pozitiv si constructiv cursantilor;

CERINTE

• Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;
• Se prezinta in mod agreabil si adopta un comportament profesional;
• Abilitati organizatorice;
• Cunostinte avansate de limba engleza;
• Absolvirea de studii superioare de specialitate reprezinta un avantaj (Limbi Moderne Aplicate);
Sunt acceptate si CV-urile canidatilor care isi doresc aceasta activitate, care au competente bune de comunicare (scrisa si verbala) in limba engleza, chiar daca nu sunt absolventi de Filologie, dar cu modul pedagogic incheiat;
• CAE, CPE reprezinta un avantaj;
• Cunostinte bune de operare pe calculator

BENEFICII OFERITE

• Salariu atractiv si beneficii extrasalariale (bonusuri de Sarbatori, de vacanata, alte avantaje)
• Training de specialitate;
• Oportunitatea de a avansa in cariera.

www.inspirehr.ro