Private Broker

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie Multinationala, prin Departamentul Asigurari de Viata selecteaza persoane deschise pentru pozitiile de Agent de Asigurare si Consultant Financiar - pentru produse financiare:,asigurari de viata, pensii private,credite bancare ,pentru o colaborare in regim part-time cu posibilitate de dezvoltare graduala si a activa full time (detalii la interviu cu persoanele selectate)

CERINTE

-minim Bac,
-studii superioare finalizate sau aflate in desfasurare
- program flexibil,
-abilitati de comunicare
-tinuta business

BENEFICII OFERITE

-pregatire gratuita
- diversificare venit prin premii, excursii strainatate
- cariera dinamica pe termen lung
- indrumare gratuita
- se ofera venituri fixe + Comisioane +alte Bonusuri in functie de performantele realizate

Pentru candidatii care intrunesc conditii de full time posibilitati de castig la nivelul UE
Cuantumul veniturilor se discuta la interviu