PRELUCRATORI PRIN ASCHIERE

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam urgent Prelucratori prin aschiere: strungari si rectificatori pentru clientul din Sanicoara:

Descrierea jobului

- Operare pe utilaje de producţie şi obţinerea unor produse la standardele de calitate cerute
- Prelucrare prin aşchiere pe maşini de strunjit
- Construiește, montează și instalează diferite structuri metalice si nemetalice în cadrul atelierului societăţii
- Indeplineste sarcinile de producție stabilite

Descrierea companiei

Clientul nostru este o companie cu capital olandez, cu experienta in proiectarea si productia echipamentelor de printat 3D, fabricarea placilor, foliilor, tuburilor si profilelor din material plastic, fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice, fabricare de imprimante 3D.

CERINTE

- Calificare in domeniu / scoala profesionala
- Cunostinte tehnice – constituie avantaj
- Seriozitate
- Punctualitate
- Harnic
- Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi

BENEFICII OFERITE

- Se ofera salariu atractiv
- Tichete de masa
- Bonusuri in functie de responsabilitati si realizari profesionale
- Transport decontat

Putem fi contactati la adresa: str. Iuliu Maniu nr. 17, in Cluj Napoca, tel. 0748 474493

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare