PRACTICA GRATUITA IN PSIHOLOGIE

Cabinet Individual de Psihologie Ioana Suciu

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE:
-Perioada desfasurarii parcticii: 2 luni, in regim voluntariat; Data de incepere :1 martie 2013
-Program: part-time, 4 ore/ zi, 5 zile/ saptamana, in intervalul 10.00-14.00, sau 14.00-18.00.
RESPONSABILITATI:
-Promovarea activitatii cabinetului;
-Oferirea de suport clientilor/ pacientilor;
-Pregatirea materialelor pentru workshop-uri/ training-uri de dezvoltare personala;
-Pregatirea bateriilor de teste;
-Activitati administrative.

CERINTE

-PASIONAT DE DOMENIUL PSIHOLOGIEI;
-Studii superioare in curs (la nivel licenta/ masterat) sau finalizate in domeniul psihologie;
-Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa;
-Excelente abilitati de relationare inter-umana;
-Abilitati de organizare a timpului si a sarcinilor;
-Flexibilitate, creativitate, atitudine pozitiva, atentie fata de detalii, atitudine atenta fata de persoanele din jur;
-Abilitati de operare PC;
-Cunostinte de limba engleza la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesional stimulant, creativ si agreabil;
-Oportunitatea de a pune cunostintele teoretice in practica si de a acumula noi experiente/ cunostinte in domeniu;
-Contract de voluntariat.

Cabinet psihologic acreditat de Colegiul Psihologilor din Romania in specializarile psihologie clinica, psihologia muncii, psihologia transporturilor si psihologie pentru aparare si securitate nationala va ofera evaluari psihologice, consultatii psihologice, grupuri de suport , stagii de practica in HR si psihologie , avize port /arma , avize angajare, avize permis auto, coaching , dezvoltare personala, consultanta in resurse umane. Va asteptam de la luni pana vineri intre orele 9-19 pe str Motilor nr 35 , ap 1b