PPC Specialist

LeadUp Academy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Odată ce te vei alatura echipei, responsabilitățile tale vor fi:

Planificarea, implementarea și administrarea campaniilor PPC
Analizarea și optimizarea în mod constant a campaniilor PPC
Utilizarea de testări de tip A / B pentru îmbunătățirea experienței utilizatorilor pe site
Cercetarea continuă a tendințelor din piață
Comunicare constantă cu echipa și clienții

CERINTE

Ai șansa de a te alătura uneia dintre cele mai energice și devotate echipe de profesioniști din Cluj-Napoca!
Pentru unul dintre clienții noștrii, recrutăm un coleg pasionat de marketing.

Ai experiență de minim 2 in administrarea campaniilor Pay-Per-Click?
Ai cunostințe de Google Adwords, Facebook Ads, SEO, Analytics, A-B Testing, Email marketing?
Ești mereu la curent cu ultimele noutăți din domeniu?
Ai experiență în administrarea strategiilor de marketing?
Îți dorești să acumulezi cât mai multă experiență profesională?

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Mediu de muncă tânăr și dinamic
Abonament lunar transport în comun pe 1 linie, pentru că programul este unul flexibil
Cursuri și instrumentele de care vei avea nevoie pentru a-ți crește competențele profesionale
Creșteri salariale bazate pe performanță

Clientul nostru este o agenție de Digital Marketing cu o experiență de 10 ani în mediul online.