PORTAR

SECPRAL PRO INSTALATII

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Paza si protectia depozitului;
• Supravegherea stricta a intrarilor si iesirilor de personal, clienti, furnizori ,autovehicule in/din perimetrul incintei
• Indrumarea şoferilor spre locul de parcare;
• Dirijarea parcarii tirurilor la rampa de descărcare şi ieşirea din curtea depozitului;
• In functie de necesitati ajuta la incarcarea/descarcarea tirurilor de marfa daca este solicitat.

CERINTE

• Studii medii , Atestat de agent de paza si ordine - avantaj;
• Fara cazier, atent, responsabil, eficient, ordonat, energic, amabil, confident;.
• Promptitudine în executarea sarcinilor ce îi revin;
• Abilitati organizatorice si spirit de observatie.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Tichete de masa;
• Decontarea transportului in comun;
• Stabilitate si siguranta a locului de munca

S.C. Secpral Pro Instalatii S.R.L. este una dintre cele mai importante firme furnizoare en-gros in domeniul importului si distributiei de materiale de instalatii din Romania .