Persoane care folosesc Excel data base Sediul: Cluj-Napoca

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trimiteţi CV la job.intern@fspglobal.com
Trimiteţi CV-ul în limba engleza în format doc sau pdf, însoţit de scrisoare de intenţie.
Anexaţi două fotografii diferite.

CERINTE

Cerinţe:
Cunoştinţe avansate de limba engleza( scris si vorbit)
Capacităţi excelente de comunicare in limba romana
Cunostinte excelente in Excel Data base (eventual macro excel)
Cunostinte ale limbii italiene ar fi folositoare , dar nu sunt obligatorii
Trebuie sa detii un PC, programul Excel, conexiune la internet si posibilitate de folosinta Skype.
Varsta intre 18-22 ani

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Posibilitate de lucru de acasa
Orar flexibil
Salariul in functie de rezultate

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.