Pensiunea DÉJÀ VU angajeaza receptionera

sc tcs&t srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana care sa isi doreasca cariera in turism!
Trebuie sa vrei sa inveti tot ce tine de turism si ospitalitate.
Sa fii ambitioasa, perseverenta, organizata, rezistenta la program lung cu clienti dificili. Sa stii sa scrii corect si vorbi cel putin in limba engleza ( pe langa limba romana ) si obligatoriu sa stii sa zambesti :)
Nu conteaza varsta si nici studiile, doar atitudinea !
Ce vei invata si ce vei face daca te alaturi echipei noastre?
Te invatam tot ce tine de industria ospitalitatii : ce inseamna client si ce inseamna oaspete, ce inseamna o camera de oaspeti, tipul lor, tipul de camere, curatenie, mentenenta, administratie, sistem de gestionare clienti, sistem de gestionare marfuri, fiscalitate, sisteme de rezervari online, cum se primesc clientii dar mai mult decat atat te invatam ce inseamna ospitalitate !

CERINTE

Cerem si oferim seriozitate, precum si un mediu placut de lucru.
Va rugam nu sunati decat daca va intereseaza !

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
O atmosfera frumoasa in care sa poti sa iti insusesti tot ce avem noi sa te invatam.
Salar fix.
Traininguri de dezvoltare continua si, mai ales, seriozitate.

Pensiunea Deja-Vu*** din Cluj-Napoca, avem o activitate de peste 12 ani in industria ospitaliera.