PAZNIC

JOLLYCONTOR Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se asigura paza si protectia bunurilor in limita competentelor stabilite
- respectarea regulamentelor

CERINTE

- studii medii
- curs efectuat
- atestat profesional
- autorizatie de la politie
- serios
- disciplinat
- responasbil
- organizat

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv si bonuri de masa

- import si distributie materiale pentru finisaje in constructii:
- gresie, faianta, placa klinker,
- obiecte sanitare, obiecte sanitare si accesorii pentru persoane cu disabilitati,
- rame de montaj si rezervoare geberit, sisteme de drenaj pluvia,
- mobilier de baie,
- cazi si cabine simple si cu hidromasaj, Jacuzzi,
- oglinzi, baterii, accesorii de baie,
- adezivi, profile, rame de aerisire si usite de vizitare, ventilatoare,
- mozaic de sticla,
- radiatoare, seminee,
- granit, marmura, travertin, pietre naturale si decorative etc.

Pentru detalii accesati www.jollycluj.ro