ORGANIZATOR / COORDONATOR PRODUCTIE (maistra - confectii femei )

SC Guara SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-abilitati excelente de comunicare;
-capacitate de a lucra in echipa;
-abilitati de organizare;

CERINTE

Casa de moda Guara Cluj-Napoca angajeaza URGENT maistra confectii femei.
Dorim o persoana care sa stapaneasca bine organizarea unei linii de productie, pozitiva, diplomata, credincioasa si care sa iubeasca oamenii .
Atributii:
-planificarea productiei in sectia de fabricatie, in functie de planul de productie stabilit;
-organizarea activitatii de productie;
-ia masuri pentru simplificarea procesului tehnologic pentru executia rapida a produselor;
-are atributii privind selectia, evaluarea, pregatirea salariatilor din subordine.

BENEFICII OFERITE

Se ofera: pachet salarial atractiv ( negociat in urma procesului de selectie ).

Guara este o companie aflata in plina ascensiune, care produce confectii imbracaminte pentru dame, in regim de unicate si serie mica. Societatea este o firma cu capital romanesc privat, care isi distribuie marfa prin intermediul propriei retele de magazine, amplasate in principalele centre comerciale din tara.