Operator productie

Exella Europe SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice si fotodecupajului in metal, angajeaza OPERATOR PRODUCTIE.

Descrierea jobului

- pregateste pentru gravare placile primite din depozit;
- aplica filmul fotorezistent pe placa de metal;
- opereaza utilajele de expunere a desenului ce urmeaza a fi realizat in productie;
- developeaza placile si le trimite mai departe in procesul de productie;
- raspunde de respectarea planului zilnic de productie primit din partea conducerii;
- informeaza asupra problemelor de productie aparute cat si a eventualelor defectiuni;

CERINTE

- studii in domeniul chimic/mecanica constituie un avantaj
- experienta intr-o pozitie asemanatoare constituie avantaj;
- responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenta;
- spirit de initiativa, dinamism;
- orientare catre eficienta / rezultate.

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

DESCRIEREA FIRMEI

www.exella.eu