Operator Freza cu Comanda Numerica

Adept Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important producator de benzi transportoare pentru bunuri de larg consum.

Responsabilitati: executa pieselor de precizie dupa desenul de executie, pe masini de frezat CNC

CERINTE

Studii medii de profil (preferabil prelucratori prin aschiere)
Cunostinte de operare a centrelor de prelucrare prin aschiere (programare + operare)
Avantaj experienta de lucru pe CNC de tip Fadal
Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara
Se lucreaza in 2 schimburi: 5:45 – 14:15; 14:00 – 22:15

Adept Human Resources ofera o gama flexibila de servicii de recrutare. Echipa noastra de consultanti este specializata in identificarea si atragerea talentelor pentru diverse roluri intr-un numar mare de industrii. Ne mandrim cu experienta si cunostintele acumulate atat in ceea ce priveste candidatii, cat si clientii, in industriile in care ne focusam. Avand in vedere know-how-ul acumulat de Consultantii nostri de-a lungul timpului, putem oferi o solutie in orice situatie.

Scopul nostru este sa construim parteneriate cu clientii nostri, nu sa actionam ca un simplu furnizor. Reusim sa facem acest lucru plecand de la o intelegere in profunzime a afacerii dezvoltate de catre acestia, a mediului in care activeaza si a cerintelor lor specifice. Ca rezultat, oferim un serviciu profesionist, personalizat si eficient din punct de vedere al costurilor.

www.adepthr.ro