Operator Facturare

SC TOTAL PACK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Facturarea tuturor comenziilor venite din partea clientilor;
- Raspunde de intreaga activitate de facturare din cadrul companiei;
- Raspunde si tine evidenta facturilor, respectand legislatia privind facturarea;
- Aduce la cunostinta tuturor persoanelor aspectele care trebuiesc respectate la intocmirea avizelor, facturilor;
- Expediaza pana la data de 28 a lunii toate facturile de chirii netransmise pana atunci
- Rezolva eventualele nereguli cu privire la datele inscrise pe facturi;
- Factureaza toate chiriile pana in data de 07 ale lunii in curs.

CERINTE

- studii medii
- cunostinte foarte bune de operare PC
- cunosterea programului WinMentor(avantaj)
- capacitate de a lucra in echipa
- capacitate de planificare si organizare

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- salarizare atactiva

Firma se ocupa cu producerea , imbutelierea si comercializarea de apa de masa \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Smarald\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", in bidoane de 19 litri.