Operator Date Limba Italiana

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

TRENKWALDER cauta cunoscatori ai limbii italiene pentru unul dintre clientii sai din Cluj-Napoca, companie multinationala aflata in dezvoltare.

Responsabilitati:
- Introducere si prelucrare date
- Operarea datelor prin intermediul unui soft propriu
- Gestiunea documentelor dupa regulile interne ale companiei

CERINTE

- Cunoasterea limbii italiene la un nivel mediu, mediu spre avansat
- Abilitati de operare pe calculator
- Atentie la detalii
- Capacitatea de a ramane focusat intr-o sarcina ce implica operarea unei baze de date
- Disponibilitatea de a lucra in 2 ture, ambele de zi

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a alege un program part-time/full-time
- Traininguri
- Oferta avantajoasa plus alte beneficii
- Program ce permite implicarea in alte proiecte
- Mediu de lucru placut

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).