Operator casa de amanet

SC BERTUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- interactiunea cu clientii;
- verificarea si evaluarea garantiilor - metale pretioase;
- intocmirea documentatiei pentru acordarea imprumuturilor;
- vanzare bijuterii;
- efectuarea platilor si incasarilor;
- tine evidenta primara a actelor in punctul de lucru.

CERINTE

- studii medii;
- abilitati de comunnicare;
- cunostinte medii de operare PC si utilizare a internetului;
- disponibilitate pentru program full time;
- nu este necesară experienţa se asigură pregătire pentru postul ocupat;
- disponibilitate de a participa la cursul de pregatire ce se desfasoara în județul Maramureș, cazarea si transportul sunt oferite gratuit din partea firmei;

BENEFICII OFERITE

- activarea într-o companie de succes;
- siguranța locului de muncă:
- munca alături de un personal calificat;
- posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională;
- seriozitate;
- aprecierea şi recunoaşterea performanţelor pe plan profesional;
- salar NET (inclusiv bonuri de masă): ~ 1.300 lei

BSG Amanet este firma numarul 1 in Romania pe domeniul ei de activitate. Avand o experienta de 20 ani pe piata romaneasca, BSG ofera clientilor sai cel mai rapid împrumut din România! Avand peste 100 de agentii la nivel national, activitatea se desfasoara în locaţii ce beneficiaza de amenajări speciale conform normelor în vigoare privind securitatea angajaţilor cât si cea a clienţilor.

Pentru mai multe detalii despre activitatea noastră accesați http://www.bsg.ro