OPERATOR CALL CENTER- limba germana

SC CONTACTCENTER RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca ai cunostinte bune de limba germana noi iti oferim oportunitatea sa te perfectionezi intrand in contact cu persoane native.

Cum ?
Poti participa la proiectul nostru de cercetare de piata, care se va desfasura pe tot parcursul anului, in regim part-time - seral (4h/zi in intervalul 17.30 - 22.30).

Ce va trebui sa faci ?
Sa contactezi telefonic persoane din Germania pentru aplicarea de chestionare.

Ce primesti in schimb ?
Posibilitatea de a face parte dintr-un proiect international pentru o companie multi-nationala de renume si totodata acumularea de experienta calificata.
Se ofera salariu fix+ bonus din interviurile realizate + 15 tichete de masa.

CERINTE

Din martie 2003, CONTACTCENTER RO ofera solutii in domeniul serviciilor call center - outbound (cercetari de piata,telemarketing, sondaje de opinie) si inbound (rezervari bilete de avion, abonamente presa, transferuri de bani, asistenta 24/24 )