Ofiter Raportari

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmire raporte de urmarire buget de investitii;
• Analiza proiectelor de investitii intre aprobarea initiala si realizarea lor;
• Participare la intocmirea bugetului de investitii;
• Participarea la intocmirea bugetului de cheltuieli operationale;
• Asistenta in pregatirea documentatie aferente Comitetului de Achizitii si Comitetului de Prioritizare Proiecte;
• Intocmirea fisei de investitii si acordarea de support directiilor cooperante ptr intocmirea lor corecta.

CERINTE

• Studii superioare cu profil economic sau politehnica;
• Capacitate de analiza si sinteza, acuratete, rezistenta la stres;
• Abilitatea de a lucra multitask si de a respecta deadline-urile;
• Abilitati de invatare / asimilare peste medie;
• Atentie la detalii, meticulozitate si acuratete in organizarea activitatii proprii/planificare;
• Cunostinte de Business English, in special limbaj bancar;
• Experienta bancara de minim 2 ani si minim 1 an pe postul actual;
• Cunostinte avansate de utilizare pachet Microsoft Office, in special Excel.

BENEFICII OFERITE

• Oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari banci din Romania si pentru un brand romanesc de top;
• Pachet atractiv de beneficii;
• Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara;
• Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
• Oportunitati de dezvoltare a carierei.

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»