Merchandiser pentru orasul Cluj Napoca

DESPEC ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea produselor si preluarea comenzilor;
- Asigurarea disponibilitatii la raft;
- Respectarea planogramei recomandate;
- Promovarea serviciilor si produselor firmei;
- Mentinerea relatiei cu sefii de departamente;
- Intocmirea unor rapoarte privind activitatea desfasurata.
- Respectarea standardelor cu privire la imaginea firmei si a brandurilor comercializate;

Pentru orice alte detalii privind job-ul va rog sa luati legatura cu Dra Biro Alina - Tel 0214087080 sau email alina.biro@despec.ro

CERINTE

- Cunoasterea pietei de retail
- Spirit de echipa, rezistenta la stres, dinamic(a), responsabil(a), abilitati de comunicare
- Cunoasterea limbii engleze – nivel mediu
- Operare PC (MS Office)

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist si competitiv
- posibilitatea de a avansa in cadrul unui proiect regional de anvergura;

Oferta este valabila pentru orasul: Cluj Napoca.

Despec Romania este o firma de distributie IT care face parte dintr-un concern international ce cuprinde peste 20 de filiale in toata lumea.
Misiunea noastra este sa devenim partenerul perfect al clientilor nostri, oferindu-le cea mai variata gama de produse, iar serviciile sa se ridice la standarde internationale.