Merchandiser

Dorsan Impex S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea vizibilitatii produselor prin mercantizarea la raft si amplasarea de displayuri
- plasarea materialelor promotionale in locuri optime

CERINTE

- dinamism, disponibilitate pentru munca de teren, cu norma intreaga
- bune abilitati de comunicare, orientare spre client

BENEFICII OFERITE

- activitate intr-o echipa tanara si dinamica
- oportunitatea inceperii unei cariere in domeniul vanzarilor
- abonament pe toate liniile de transport in comun

Dorsan Impex S.R.L a fost infiintata in anul 1994 si este situata in Cluj Napoca, judetul Cluj.

Cu un efectiv de 80 angajati, Dorsan Impex S.R.L comercializeaza o gama larga de produse: apa minerala Borsec, sucuri Giusto, cafea Metropolitan si alte produse alimentare si nealimentare. Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere judetul Cluj. Clientii nostri sunt firme importante de pe plan local.