MECANIC AUTO

Psihoselect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, companie ce comercializeaza si ofera service pentru vehicule transport si utilaje cu puncte de lucru la nivel national.

- Inspectia masinilor pentru a descoperi defectele ce trebuie remediate;
- Stabilirea procedurilor de reparatii;
- Stabilirea gradului de uzura a masinii in raport cu conditiile de functionare ale partilor componente;
- Reparatii si inlocuirea diferitelor piese, ansamble si subansamble;
- Asamblare accesorii masini;
- Intertinere periodica a masinilor.

CERINTE

- Experienta in domeniu;
- Imaginatie tehnica, vedere spatiale, rabdare, precizie.

BENEFICII OFERITE

- Salariu actractiv;
- Plata orelor suplimentare;
- Masa calda;
- Decont transport.

DESCRIEREA FIRMEI

Noi, Psihoselect

o echipa de profesionisti in domeniul resurselor umane, care analizeaza nevoile clientilor nostri si propune servicii customizate pentru acestia. Cu o experienta de peste sapte ani in domeniu am dezvoltat un pachet complet de activitati care cuprind:
- Recrutare si selectie pentru pozitii de top si middle management
- Audit de personal (Assessment centre, Evaluarea psihologica, Evaluarea performantelor, Evaluarea satisfactiei in munca)
- Training (Tehnici de vanzare, Negociere, Leadership, Teambuilding, Time management, Coaching)
- Al saptelea serviciu ( Diagnoza culturii organizationale, Proiecte de interventie organizationala, Strategii de motivare, Restructurare organizationala, Proiecte de retentie a personalului)

www.psihoselect.ro